Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Multifunkčná šatka

Multifunkčná šatka

Chráni pred studeným vetrom Taká mnohostranná ako počasie je táto multifunkčná šatka z mäkkého bavlneného džerseja. Dá sa nosiť rôznymi spôsobmi, chráni hlavu a krk pred chladným vetrom a vďaka elastanu dobre drží tvar: Čiapka Šál Čelenka Kukla Šatka Jednoduchá premena Šatka sa dá len niekoľkými pohybmi premeniť napr. na čiapku: Šatku uprostred pevne uchopte a obe polovice otočte v opačnom smere. Potom pretiahnite jednu polovicu cez druhú.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.