Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Mop s posuvným kĺbom

Mop s posuvným kĺbom

Mop na pohodlné čistenie namokro i nasucho Žiarivo čistý domov rýchlo a bez námahy. Tento mop s posuvným kĺbom vyčistí bez námahy aj ťažko dostupné miesta, ako napr. miesta pod nábytkom, a vďaka utieracej ploche s veľkosťou 50 cm sa perfektné hodí na veľké plochy. Je vhodný na čistenie namokro i nasucho. Protišmyková rukoväť z penovej hmoty zabezpečuje pohodlnú manipuláciu. Šetrne sa kĺže popri podlahových lištách a rohoch. Pomocou gumovej kefky, ktorá sa dá upevniť na rukoväti, sa z návlekov mopu dajú jednoducho odstrániť vlákna a vlasy. Posuvný vyklápací kĺb – jednoduché čistenie pod nábytkom Aby bola zabezpečená perfektná manipulácia a dostupnosť pod skriňami, pohovkami a iným nábytkom, vyklápací kĺb sa dá posúvať po koľajničke. Jednoduchá montáž Stačí len chvíľka a mop bude namontovaný a pripravený na použitie: jednoducho zasuňte rukoväť a otočte. Rovnako rýchlo ho aj opäť rozložíte na jednotlivé diely a môžete ho priestorovo úsporne skladovať v skrini na čistiace prostriedky. Na rukoväti sa nachádza praktické závesné očko. Vrátane 2 návlekov na mop z mikrovlákna Súčasťou balenia sú aj dva návleky na mop z mikrovlákna, ktoré sa môžu prať – jemné vlákna umožňujú ekologické a dôkladné čistenie tvrdých podláh s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Návleky sú ľahko odnímateľné pomocou suchého zipsu.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Všetko pre domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.