Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Miniskleník

Miniskleník

Jednoduché pestovanie chutných byliniek Tento malý izbový skleník potrebuje len málo miesta a poskytuje ideálne podmienky pre bylinky a iné rastliny. Takto môžete pestovať a zberať čerstvé bylinky priamo na kuchynskom okne. Pod priehľadnou strieškou skleníka vládne výnimočne priaznivá klíma na rast semien a rastlín. Postará sa aj o to, aby rastlinky mali vždy dostatok svetla. Súčasťou balenia je aj zátka na uzatvorenie vetracieho otvoru.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.