Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Metličky na šľahanie, 2 ks

Metličky na šľahanie, 2 ks

Kuchynské pomôcky na každý deň Pre každý prípad tá správna veľkosť: Táto súprava sa skladá z jednej veľkej a jednej malej metličky na šľahanie, ktoré možno na šľahanie používať jednotlivo alebo spojené – malá metlička sa ideálne hodí na prípravu dresingov. Drôty z ušľachtilej ocele majú na koncoch silikónové opláštenie, takže aj povrchovo upravené hrnce a panvice budú chránené pred škrabancami.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.