Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Teraz nové!

Majstri na prípravu mäsa – Steakhouse u Vás doma

 

Pre najlepšie steaky na svete


Horúca žiara s teplotou 850 °C sa vo vysokoteplotnom grile MeatBoss za niekoľko minút postará o optimálnu tepelnú úpravu a magický chuťový zážitok, aký inak poznáte len zo steakovej reštaurácie – s intenzívnou arómou z pečenia a skvelou chrumkavou kôrkou.

Jeho cena? Neskutočne priaznivá – 279 €.
Až do vyčerpania zásob.

Kúpiť MeatBoss
MeatBoss na videu

Tchibo s hrdosťou uvádza: MeatBoss

MeatBoss – jeho silné stránky

Grilovanie pri magických 850 °C

V grile MeatBoss sa kvalitné quartzové vyhrievacie články s teplotou až do 850 °C postarajú o perfektnú kôrku ako v steakovej reštaurácii. Aromatické, jemne karamelizované, s intenzívnou arómou z pečenia – a to len za niekoľko minút.

Jednoduchá manipulácia

Ovládanie je veľmi jednoduché. Rošt grilu je možné umiestniť pomocou odnímateľnej rukoväti v šiestich rôznych výškach – v závislosti od typu a hrúbky mäsa. Má časovač, automatické vypínanie a pohodlne obsluhovateľný dotykový displej s LED ukazovateľom.

Ikonický dizajn

MeatBoss vzbudí nadšenie aj zvonka svojím ušľachtilým, skvelým korpusom, ošetreným práškovou farbou a s aktívnym chladením. Dodáva sa s roštom, rúčkou na rošt, odkvapkávacou miskou a gastromiskou, všetky diely sú vhodné do umývačky riadu.

Individuálne nastavenia

Teplota je pri grile MeatBoss nastaviteľná po 25 °C od 400 do 850 °C. Či „medium rare“, alebo „well done“: pre perfektný výsledok môžete časovač nastaviť od 1 do 10 minút v 30-sekundových krokoch.