Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Užite si voľný čas

Pohodlné domáce oblečenie a nápady na darčeky

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Túlenie sa pri ohni v kozube

Nočná bielizeň pre dámy

Perfektné na oddych

Domáce oblečenie pre ženy

Malá náuka o látkach

Skvelé látky na zimu

Flanel je hustá ľahká tkanina z vlny alebo bavlny. Táto látka sa často používa na nočnú bielizeň, posteľnú bielizeň a na košele – predovšetkým v zimných mesiacoch, keď sú žiadané hlavne hrejivé a mäkké textílie. Ďalšie vlastnosti:
 • jednoducho sa ošetruje
 • dobre saje
 • nekrčí sa
Flís je látka, ktorá klasicky pozostáva z polyesteru a jej povrch je zdrsnený. Používa sa najčastejšie na outdoorové bundy, ale aj na mäkké domáce oblečenie. Materiál mimoriadne dobre tepelne izoluje a súčasne rýchlo odvádza vlhkosť smerom von. Ďalšie vlastnosti:
 • ľahký
 • rýchloschnúci
 • ľahko sa ošetruje
Interlock je špeciálny druh džerseja, ktorý býva vyrobený hlavne z bavlny. Pretože je to látka nielen ľahká, ale aj mimoriadne trvácna, možno ju mnohostranne využiť, napr. na detské oblečenie a posteľnú bielizeň. Ďalšie vlastnosti:
 • poddajný
 • elastický
 • tvarovo stály
Kojenecký plyš je mimoriadne mäkký a príjemný. Preto sa táto zamatovo mäkká látka používa predovšetkým na výrobu oblečenia pre bábätká. Keď prejdete rukou po jej vrchnej strane, docielite jemnú zmenu farby: zo svetlej na tmavú alebo naopak – podľa smeru. Väčšinou sa vyrába z bavlny a polyesteru. Ďalšie vlastnosti:
 • hrejivý
 • ľahko sa ošetruje
 • elastický
  
  
 
 
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
 • Mäkučký župan
44,95
Náhľad
TchiboCard cena*36,95 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
   
   
 
 
  
   
    

Pohodlne počas adventu

Denná a nočná bielizeň pre mužov

Vianoce ako sa patrí

Príjemné sviatky

V kozube praská oheň a na parapete žiaria sviečky: Teraz si to v obývačke urobíme naozaj pohodlné! S mäkučkým oblečením na voľný čas pre celú rodinu, aromatickým čajíkom a napínavými vianočnými príbehmi pre deti. Tak budú Vianoce tento rok ešte o čosi príjemnejšie!

Oddych a pôžitok pri kozube

Domáce textílie a čaj

Príjemne mäkké a hrejivé

Denná a nočná bielizeň pre veľké deti

Pestré a zábavné

Bielizeň a základné kúsky pre tých najmenších

Hebkosť a pohodlie

Denná a nočná bielizeň pre nejmenších

Skvelé nápady do detskej izby

Drevené hračky a vianočné príbehy

Vlastnoručne vyrobené na Vianoce

Šijacie stroje a potreby na šitie

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.
Naša mäkučká móda s kožušinovými lemami stelesňuje logo GUT GEMACHT, lebo nemuselo trpieť žiadne zviera. Namiesto pravej kožušiny používame kvalitnú umelú kožušinu — hebké kožušiny, ktoré sa podobajú na prírodnú predlohu, dajú sa však ľahšie ošetrovať.

Keď sa rozhodnete pre naše textílie s umelou kožušinou, podporíte tým ochranu zvierat. Lebo Tchibo je členom programu FUR FREE RETAILER PROGRAM, medzinárodnej iniciatívy organizácií na ochranu životného prostredia a zvierat, ako je napr. nemecká VIER PFOTEN (Štyri labky). Zaviazali sme sa, že sa kompletne vzdáme pravých kožušín.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!