Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2017
Lis na zemiaky a špecle

Lis na zemiaky a špecle

Domáca zemiaková kaša alebo čerstvé špecle sú vždy jedinečným chuťovým zážitkom. A s týmto lisom si ich môžete pripraviť bez veľkej námahy aj vo vlastnej kuchyni. 3 nadstavce Lis z matnej ušľachtilej ocele 18/10 má tri rôzne nadstavce: Jeden na špecle, jeden hrubý nadstavec na zemiakovú kašu a jeden jemný na pyré. Pomocou závesného zariadenia sa dá bezpečne pripevniť na okraj hrnca a vďaka rukovätiam s protišmykovým povrchom Softgrip sa dobre drží v ruke.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.