Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Lis a krájač na cesnak

Lis a krájač na cesnak

2 v 1 – lisovanie alebo krájanie cesnaku S touto šikovnou kuchynskou pomôckou bude lisovanie alebo krájanie strúčikov cesnaku hračka. Čepeľový nadstavec rozdelí strúčiky až na osem plátkov. Ľahké čistenie – s kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou Lis na cesnak je z liateho hliníka s kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou GREBLON® C1 a ľahko sa čistí. Pomocou čistiaceho nástroja so škrabkou sa dajú jednoducho uvoľniť zvyšky cesnaku – a potom sa môže umývať v umývačke riadu. Funkčný nadstavec sa dá vybrať a vyčistiť.

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.