Schließen

Štýlový nábytok a doplnky

Svetlé farby pre Váš byt

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Hej, obľúbená izba!

Škandinávsky nábytkový dizajn do obývačky

Svetlá radosť z bývania

Nábytok v bielej a pohodlné pohovky prémiovej kvality

 
  
   
  
  

Prvotriedny relax

Elegantné denné lôžko je celé potiahnuté jemnou štruktúrovanou látkou a už opticky pôsobí svojimi zaoblenými hranami mäkko a lákavo. Tento kus nábytku je pohovkou, denným lôžkom a nocľahom pre hostí v jednom.
Pozrieť si denné lôžko

Vitajte doma

Šatníky a nápady na úložné priestory do chodby

Štýlové ako vo sne

Šarmantný nábytok do spálne

Máte chuť na nové nápady na bývanie?

Nábytok do kuchyne a jedálne so severskou inšpiráciou

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.