Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW7 2019
LED lampa so svorkou

LED lampa so svorkou

Táto mobilná lampa so svorkou sa dá pripevniť všade, kde ju práve potrebujete: na písacom stole alebo regáli, v komore či pivnici. Lampa napájaná akumulátorom má ohybné rameno a pevne zabudované LED majú funkciu postupného stmievania, pričom je možné dosiahnuť svietivosť zo 100 % na 50 % a 25 %. Zapínač/vypínač je na vrchnej strane svorky a vďaka spodnej strane, ktorá chráni povrchy, ju možno umiestniť aj na chúlostivejšie povrchy. Úspora energie s LED Táto lampa má LED žiarovky energetickej triedy A+. 470 lúmenov, 1,6 kWh/1 000 h. Vydávajú teplé biele svetlo.
22,95 €
22,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW7/2019  Spálňa plná jarných vzorov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.