Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2017
LED dotykové svetlo

LED dotykové svetlo

S týmto LED svietidlom budete mať k dispozícii mobilný a samolepiaci zdroj svetla, ktorý sa dá flexibilne namontovať tam, kde ho naozaj potrebujete. Svietidlo sa dá zapínať a vypínať jednoduchým stlačením a je napájané batériami, ktoré sa dajú ľahko vymieňať vďaka magnetickému uzáveru – to je však potrebné len zriedka, pretože tri zabudované LED žiarovky sa s jednou súpravou batérií postarajú o minimálne 100 hodín osvetlenia.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.