Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Látková komoda s 3 priehradkami

Látková komoda s 3 priehradkami

Táto komoda s tromi priehradkami poskytuje vítaný úložný priestor napríklad v spálni. Vďaka veľkým otvorom sa dá jednoducho plniť a vyprázdňovať, výklopné dosky pritom môžu slúžiť ako odkladací priestor na roztriedenie textílií. Vrchná priehradka sa dá plniť aj zhora. Komoda má stabilné poličky a pohodlne sa prenáša pomocou mäkkých držadiel odolných proti pretrhnutiu. Okrem toho sa dá stohovať a doplniť ďalšími prvkami pre ideálne využitie priestoru. Ak komodu práve nepoužívate, možno ju zložiť a priestorovo úsporne uskladniť.
27,95 €
27,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky