Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2017
Ľadvinka

Ľadvinka

Ľadvinka na bezpečné uloženie cestovných dokladov atď. S touto ľadvinkou nebudú mať zlodeji šancu! Kovová výstuž nosného popruhu a kovová tkanina na vonkajších stenách sťažujú prerezanie alebo odtrhnutie materiálu. Zipsy na oboch vreckách sú zabezpečené karabínkou, čo nepovolaným osobám dodatočne sťažuje otváranie ľadvinky. Rôzne zásuvné priehradky a priehradky na zips poskytujú dostatok miesta na všetky dôležité veci. Dobre skrytá je aj priehradka na zips na zadnej strane. Nosný popruh so skrytým bočným uzáverom na zaklapnutie má nastaviteľnú dĺžku. A vďaka vystuženej zadnej strane so všitým dielom zo sieťoviny je postarané aj o dobré vetranie.
12,00 €
12,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.