Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Kvetináč s mriežkou

Kvetináč s mriežkou

Z tohto kvetináča s mriežkou sa rýchlo stane hustá zelená stena, ktorá je dekoračná a praktická zároveň – môže slúžiť súčasne ako ochrana pred vetrom a zvedavými pohľadmi v záhrade. Kvetináč a mriežka sú vyrobené z kvalitného olejovaného masívneho dreva a vynikajúco sa hodia na výsadbu črepníkových, visiacich a popínavých rastlín. Pre zdravý rast rastlín – zabraňuje premočeniu pôdy Spodná doska z pozinkovanej ocele má perforovanú fóliu a mierny sklon 2 % – voda na polievanie a dažďová voda môžu optimálne odtekať, takže sa zabraňuje premočeniu pôdy.
99,95 €
99,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.