Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2017
Kváder na jogu

Kváder na jogu

Tento kváder na jogu sa hodí pre všetkých jogových nadšencov – či už začiatočníkov alebo profesionálov. Začiatočníkom pomáha postupne zlepšovať jednotlivé pozície a pokročilým pomáha pri ťažších pozíciách a optimálnom držaní tela. Jeho použitie uľahčuje jogové pozície a naťahovacie cvičenia a umožňuje dlhšie zotrvanie v náročných jogových pozíciách. Takto môžete tréning individuálne rozširovať a prispôsobiť Vašim schopnostiam.

Naposledy v ponuke: CW38/2017  Všetko na cvičenie jogy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.