Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2014
Kúpeľňová zostava s umývadlom

Kúpeľňová zostava s umývadlom

Umývadlo z polyresinu, vrátane sifónu a nehlučnej pákovej vodovodnej batérie so šetričom vody. Skrinka so zrkadlom a 3-mi sklenenými policami – dvierka možno namontovať tak, aby sa otvárali doprava alebo doľava. Silikónové tlmiče na tlmenie nárazov pri zatváraní dvierok. Korpus a nástenná doska povrchovo upravené melamínovou živicou. Vysoko lesklé umývadlo a korpus. Držiak na uteráky z vysoko lesklej chrómovanej ocele, vľavo. Vhodná do vlhkých miestností. Vrátane závesného zariadenia a montážneho materiálu.
199,00 €
199,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW30/2014  To je rozmanitosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.