Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Kulma

Kulma

Jednoduchá manipulácia Aby ste vykúzlili prirodzené kučery, úprava vlasov nemusí byť komplikovaná ani zdĺhavá: Táto špeciálne tvarovaná kulma je pripravená na použitie za približne 30 sekúnd a teplotu možno nastaviť podľa potreby od 160 do 200 °C – teplota sa vždy zobrazí na LCD displeji. Špička kulmy pritom zostáva vždy chladná, čo uľahčuje manipuláciu. Bezpečné použitie Kulma má ochranu proti prehriatiu, kábel s ochranou proti zlomeniu a časovač na automatické vypnutie po 60 minútach.
22,95 €
22,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.