Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Kuchynské nože, 3 ks

Kuchynské nože, 3 ks

Bez správnych nožov by kuchynské náčinie nebolo kompletné – a to, či je nôž správny, zistíte celkom rýchlo. Tieto nože Vás nadchnú pri každodennom použití hneď dvakrát: Majú kónické čepele z tvrdenej čepeľovej ocele s nepriľnavou povrchovou úpravou a vďaka protišmykovým plastovým rukovätiam sa dobre držia v ruke. 3 nože na každý účel Súprava sa skladá z troch nožov, ktoré sa dajú využívať pri tých najbežnejších činnostiach v kuchyni: Nôž na lúpanie má krátku a ohnutú čepeľ, univerzálny nôž je vybavený pílovým výbrusom a nôž na ovocie a zeleninu je s hladkým výbrusom.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.