Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2017
Kuchynské nože, 3 ks

Kuchynské nože, 3 ks

Bez šikovného noža by kuchynské náčinie nebolo kompletné – a ešte lepšie, ak máte takéto nože poruke hneď tri. Táto súprava nožov sa skladá z jedného noža na lúpanie s krátkou a ohnutou čepeľou, jedného noža na ovocie a zeleninu s hladkým výbrusom a jedného univerzálneho noža s pílovým výbrusom. Tvrdená čepeľová oceľ Všetky tri kuchynské nože majú kónické čepele z tvrdenej čepeľovej ocele s nepriľnavou povrchovou úpravou a protišmykové plastové rukoväti.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.