Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Kubb (vikinský šach)

Kubb (vikinský šach)

Outdoorová hra kubb zameraná na zručnosť je známa aj pod názvami švédsky šach alebo vikinský šach – v každom prípade je však veľmi zábavná. Je vhodná pre celú rodinu, na hranie potrebujete len pevný podklad, ako napríklad trávnik, zem alebo asfalt. Boj o kráľa Na kubb treba dve družstvá, každé s jedným až šiestimi hráčmi. Hráči sa striedavo pokúšajú hádzaním kolíkov zhodiť hracie figúrky druhého družstva bez toho, aby zasiahli kráľa. Zvíťazí družstvo, ktoré na záver zdolá kráľa. Z borovicového dreva s certifikátom FSC® Hra sa skladá z desiatich pešiakov a jedného kráľa a rovnako aj zo šiestich vrhacích kolíkov a štyroch rohových kolov. Súčasťou balenia je aj kvalitná taška na prenášanie – takto môžete mať hru vždy pri sebe, ak idete von do prírody. Hracie figúrky sú vyrobené z borovicového dreva s certifikátom FSC®.

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.