Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2018
Kruh na pilates

Kruh na pilates

Pilates je v móde. S touto cvičebnou pomôckou môžu začiatočníci i pokročilí intenzívne precvičovať svalstvo hrudníka, ramien, nôh a chrbta stláčaním proti odporu kruhu a udržiavať sa v dobrej kondícii. Kruh na pilates s priemerom približne 35 cm má tvarovo stále, anatomicky tvarované úchyty s penovým vystužením. Hodí sa aj ako pomôcka na strečing. Vďaka priloženému plagátu s návodom na cvičenie môžete ihneď začať s tréningom.
12,99 €
12,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW1/2018  Pripravení do fitness!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Podložka na cvičenie

Z kvalitného materiálu s protišmykovou vrchnou a spodnou stranou
19,99 € Quickshop

Športový uterák

Možno ho zložiť do kompaktného formátu
7,99 € Quickshop

Multifunkčný posilňovací popruh

Vhodný na silový a vytrvalostný tréning a na zlepšenie koordinácie a rovnováhy
9,99 € 8,00 € Quickshop