Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2016
Krokomer

Krokomer

Okrem zobrazenia počtu krokov krokomer zaznamenáva trvanie tréningu a zabehnutú vzdialenosť. Ukazuje aktuálnu rýchlosť, zaznamenáva priemernú dennú rýchlosť a najvyššiu dennú rýchlosť, má 7-dňovú pamäť a poskytuje celkové zobrazenie za celý týždeň. Možno nastaviť individuálnu výšku a hmotnosť, vďaka čomu sa zobrazuje spotreba kalórií a tuku. Možnosť cieleného tréningu podľa počtu krokov, trvania, vzdialenosti a rýchlosti. Krokomer má funkciu stopiek a možno ho jednoducho dať do vrecka. Jednoduché ovládanie: Vďaka osvetlenému LCD displeju je možný aj tréning potme, elektronický snímač impulzov s 3D senzorom umožňuje ľubovoľné umiestnenie.
10,99 €
10,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW26/2016  Veľké letné zľavy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.