Schließen

Inšpirované Afrikou

Móda, bývanie a doplnky

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Inšpirované prírodou

Móda a módne doplnky s extravagantnými farebnými vzormi
   
 
 
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • Taška na rameno
19,99
Náhľad
TchiboCard cena*15.99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 

V štýle safari

Trendové: potlače so zvieracím vzorom

Naše potlače inšpirované africkou ríšou zvierat ozvláštňujú oblečenie, textílie a bytové doplnky tejto kolekcie.

Náš favorit: zebrová potlač pritiahne pozornosť v čierno-bielom, ale aj pestrofarebnom vyhotovení.

Spanie ako pod hviezdnou oblohou

Posteľná bielizeň v etno štýle

Etno vzory a zemité farby

Čaro savany

Pre našu kolekciu inšpirovanú Afrikou sú charakteristické tradičné etno vzory na látkach a riadoch a zemité farby pripomínajúce púšť a savanu.

Farebné tóny ako žltá, oranžová, červená a okrová tvoria fascinujúci kontrast k prírodným materiálom a čierno-bielej zebrovej potlači.
Cotton made in Africa

Férová vec

Iniciatíva Cotton made in Africa poskytuje trvalo udržateľnú podporu malým farmárom v subsaharskej Afrike. Na školeniach sa naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a bez zaťaženia životného prostredia a zvýšiť tým úrodu. Vlastnými silami tak môžu zlepšiť situáciu celej rodiny.

Na mäkkých podrážkach

Ponožky s motívom zvieratiek

Bývanie v chatovom štýle

Ratanový nábytok, svietidlá a bytové doplnky

Prírodné materiály

Pôvodné ako samotná príroda

Keď myslíme na Afriku, myslíme na šíru krajinu, pôvodnosť a prírodu.

Aj my sme sa nimi nechali inšpirovať pri navrhovaní nábytku a bytových doplnkov tejto kolekcie. Stredobodom sú prírodné materiály ako ratan, drevo a bavlna.

Africké inšpirácie

Žiarivé farby v kúpeľni

Uteráky a bytové doplnky

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!