Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2019
Kozmetické zrkadlo s LED, s osvetlením

Kozmetické zrkadlo s LED, s osvetlením

Pre bezchybný mejkap a dôkladnú starostlivosť o tvár: V tomto kozmetickom zrkadle s LED, svetelným krúžkom so stmievaním a 5-násobným zväčšením budete mať dokonalý výhľad napríklad pri líčení. LED vydávajúce jasné denné svetlo zaisťujú osvetlenie bez tieňov a sú napájané prostredníctvom zabudovaného akumulátora. Zrkadlo možno okrem toho vyklopiť až o 90° a stojí na protišmykovom stojane. Jasné denné svetlo a napájanie akumulátorom Osvetlenie s LED má na každé nabitie akumulátora čas svietenia približne 1,5 hodiny a obsluhuje sa pomocou dotykovej funkcie na podstavci. Na opätovné nabitie stačí zrkadlo pripojiť do siete cez USB a po približne 3,5 hodinách bude znova úplne nabité. Kontrolka zobrazuje stav nabitia.
29,95 €
29,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2019  Doplnky do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.