Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2016
Kovový kontajner so zásuvkami na kolieskach

Kovový kontajner so zásuvkami na kolieskach

Tento kontajner so štyrmi priestrannými zásuvkami poskytuje dostatok úložného priestoru. Dá sa použiť na rôzne účely, napríklad v domácej pracovni. Zásuvky majú zarážku. Pre lepší prehľad je možné do kovového rámika na prednej strane zásuviek vložiť popísaný štítok. Mobilný vďaka kolieskam Vďaka štyrom kolieskam možno kontajner ľahko posúvať a umiestniť na ľubovoľné miesto, napríklad pod písací stôl. Dve kolieska sa dajú zaistiť.
89,95 €
89,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW37/2016  Štýlové bývanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.