Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Kovová hviezda s LED

Kovová hviezda s LED

Táto hviezda dodá moderný nádych každej vianočnej dekorácii. Možno ju zavesiť pomocou závesného prvku alebo ju ležérne oprieť o stenu. 80 LED vydávajúcich teplé biele svetlo v každom prípade zaistí pôsobivé osvetlenie a päťramenná hviezda krásne vynikne aj vypnutá vďaka stabilnému kovovému rámu s lakovaním v striebornej farbe. S funkciou časovača Hviezda je vybavená časovačom, vďaka ktorému sa svetlo po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa znova rozsvieti.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.