Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Korková tabuľa Memoboard

Korková tabuľa Memoboard

Tu budú dôležité poznámky dobre viditeľné. Na tejto tabuli nájdu miesto aj pekné pohľadnice a vstupenky. Dá sa ľubovoľne usporiadať Tabuľa sa pripevní na stenu pomocou priloženej obojstrannej lepiacej pásky a dá sa ľubovoľne rozširovať o ďalšie súpravy. Skladá sa z ôsmich korkových kachličiek, ktoré sa dajú usporiadať do rôznych geometrických vzorov, ako napríklad šípok, kosoštvorcov alebo trojuholníkov. Kachličky je možné používať z obidvoch strán, každá má jednu stranu s potlačou a druhú bez potlače.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.