Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Kompresné podkolienky, 2 páry

Kompresné podkolienky, 2 páry

Pančuchové nohavice a podkolienky Ten, kto musí dlho stáť alebo sedieť, napríklad pri práci alebo na cestách, to často cíti v chodidlách a nohách. Tieto kompresné podkolienky so strednou kompresiou majú v takýchto situáciách odľahčujúci účinok a zaisťujú zvýšené pohodlie. Majú obzvlášť široké a pohodlné lemy a ploché, zosilnené švy v oblasti prstov s ochranou proti páraniu.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.