Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2015
Kompaktné rádio, biele

Kompaktné rádio, biele

Toto rádio je kompaktné a všestranné! Vďaka 3,5 mm AUX-vstupu sa dá používať aj ako reproduktor napríklad pre smartfón. Okrem toho má integrovaný výstup pre slúchadlá. Sklopné držadlo umožňuje pohodlné prenášanie. Rádio má teleskopickú anténu, analógové zobrazenie frekvencie a dva gombíky na nastavenie hlasitosti a voľbu stanice. Je napájané prostredníctvom batérie alebo zo siete.
19,99 €
19,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.