Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Koleso na muffiny

Koleso na muffiny

Krásne naservírované muffiny Ruské koleso v malom formáte – špeciálne na naservírovanie muffinov. Osem košíčkov sa dá jednotlivo odňať a naplniť muffinmi. Naplnené košíčky sa zavesia na rám a bezpečne sa v ňom točia – až kým si nepochutnáte na ich obsahu. Koleso a rám sa dajú rozložiť a priestorovo úsporne uložiť. Jednoduché zostavenie kolesa Zostavenie kolesa na muffiny je naozaj hračka: na konce stredovej osi stačí namontovať plastové kotúče a potom ich zavesiť na konštrukciu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.