Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2018
Kocka na triedenie tvarov

Kocka na triedenie tvarov

Čo sa k čomu hodí a čo kam patrí? Táto kocka na triedenie tvarov z dreva s certifikátom FSC® hravým spôsobom podporuje jemnú motoriku. Malé deti pri tomto puzzle zároveň spoznajú zvieratká a okrem toho sa rozvíjajú aj ich rečové schopnosti. Lev, ľadový medveď, zebra, slon a tri geometrické tvary s motívmi krmiva pre zvieratá čakajú len na to, kým ich deti spoznajú, pomenujú a roztriedia. Bočné steny sú potlačené veselými motívmi, veko je výsuvné.

Naposledy v ponuke: CW4/2018  Pestrá móda nielen do dažďa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.