Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Keramické fazule na pečenie

Keramické fazule na pečenie

Ak chcete prísady do koláča, ktoré sú citlivé na teplo, pridať až neskôr alebo si musíte vopred pripraviť cesto z iných dôvodov, riešením je predpečenie cesta – a to pôjde výborne s týmito fazuľami na pečenie z kvalitnej keramiky určenej na styk s potravinami a s dlhou životnosťou. Stabilný okraj, nedochádza k tvorbe bublín Fazule sa rozložia na cesto, ktoré treba upiecť, a svojou hmotnosťou zabránia tvorbe bublín alebo zmršťovaniu cesta. Zároveň sa stabilizuje okraj, aby sa neskôr na cesto dobre zmestila náplň koláča. Fazule zaisťujú rovnomerné rozloženie tepla a hodia sa na prípravu dna koláčov, tarte a slaných koláčov.
8,99 €
8,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.