Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Keramické domčeky s LED, 2 ks

Keramické domčeky s LED, 2 ks

Tieto dva rozkošné domčeky z keramiky v obývačke vyčarujú zimnú a útulnú atmosféru. Dva domčeky v rôznych veľkostiach majú strechy zdobené trblietavým snehom a vo vnútri sa nachádzajú LED vydávajúce teplé biele svetlo, ktoré imitujú horiace sviečky – bez nebezpečenstva požiaru. S funkciou časovača Osvetlenie možno zapínať a vypínať na spodnej strane – alebo to necháte na zabudovaný časovač, vďaka ktorému sa svetlo po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa znova zapne.
14,99 €
14,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.