Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Kefka na riad s nastaviteľným uhlom

Nastaviteľná kefka na riad

Kuchynská pomôcka premyslená do posledného detailu Táto kefka na riad s rukoväťou sa dá prispôsobiť umývanému riadu: Rukoväť kefky môžete nastaviť do dvoch rôznych uhlov a umývanie riadu tak bude efektívnejšie. S hlavicou v rovnej polohe je optimálna napríklad na úzke nádoby, šálky alebo fľaše, zahnutá hlavica je vhodná na hrnce, panvice a taniere. Kaučukové drevo s dlhou životnosťou Rukoväť má očko na zavesenie a je z kaučukového dreva s dlhou životnosťou – ide o výnimočne tvrdé drevo, ktoré absorbuje menej vlhkosti, a preto sa dokonale hodí na použitie v kuchyni.

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.