Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Kefka na čistenie škár

Kefka na čistenie škár

Žiadna nečistota nie je nedosiahnuteľná, hoci by sa aj skrývala v úzkych medzerách alebo škárach! Táto kefka s úzkym tvarom a obzvlášť dlhou rukoväťou sa totiž dokonale hodí na ťažko prístupné miesta. Má štetiny z odolného plastu a – na veľmi prichytenú špinu – škrabku šetrnú k povrchom na konci rukoväti. Kefka na čistenie škár s recyklovaným plastom sa vďaka protišmykovej povrchovej úprave Softgrip dobre drží v ruke.

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.