Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Kefa na poháre a fľaše

Kefa na poháre a fľaše

Optimálne čistenie fliaš, pohárov a kanvíc Kam sa nedostanú hubka a kefa na riad, tam sa dostane táto špeciálne tvarovaná kefa na poháre a fľaše. Má úzku a ohybnú hlavu z nasiakavej penovej hmoty, ktorá sa pri umývaní pohárov na víno, karáf, fliaš alebo čajových kanvíc optimálne prispôsobí. Čistí obzvlášť šetrne, bez škrabancov na povrchu. Priestorovo úsporné uloženie Vďaka praktickému závesnému očku v ergonomicky tvarovanej, protišmykovej rukoväti je možné kefu priestorovo úsporne uložiť na dosah ruky pri dreze.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Všetko pre domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.