Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Kefa na čistenie radiátorov

Kefa na čistenie radiátorov

Radiátory vedia byť riadnymi pohlcovačmi prachu. S touto praktickou kefou sa dajú vyčistiť aj rohy a úzke rebrá radiátorov. Štetiny tejto kefy na čistenie radiátorov bez námahy nasajú prach, ktorý sa jednoducho vytrasie. Vďaka asi 80 centimetrovej celkovej dĺžke je kefa so závesným okom mimoriadne dlhá a ohybná, čo z nej robí skutočne praktického pomocníka na čistenie lamelových a plochých radiátorov.
5,99 €
5,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky