Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Kefa na čistenie grilu z ušľachtilej ocele

Kefa na čistenie grilu z ušľachtilej ocele

Príslušenstvo na grilovanie Táto kefa na čistenie grilu má tri funkcie – a jednu úlohu: po grilovaní pripraviť gril na ďalšie použitie. Náčinie je čistiaca kefa, škrabka a hubka v jednom a pomáha vyčistiť gril v troch krokoch: Škrabka z ušľachtilej ocele so zaoblenými stranami ľahko a dôkladne zbaví jednotlivé priečky roštu silnejších nečistôt. Drôtená kefa vyčistí povrch grilu a hubka sa postará o posledné úpravy.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.