Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2018
irisette® 7-zónový pružinový matrac s jadrom z taštičkových pružín, 1 000, H 2: stredný, cca 100 x 200 cm

irisette® 7-zónový pružinový matrac s jadrom z taštičkových pružín, 1 000, H 2: stredný, cca 100 x 200 cm

Príjemná klíma na spanie Tento matrac s jadrom z taštičkových pružín sa postará o kvalitný spánok. Vysoký počet taštičkových pružín a jednotlivo umiestnené pružiny zaručujú vysokú bodovú elasticitu a optimálnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Inovatívne Rhombo-therm® podložky na vrchnej a spodnej strane zabezpečia dobrú bodovú elasticitu a reguláciu tepla. Prispôsobenie sa anatómii tela Sedem rôznych zón sa postará o anatomicky správnu bodovú podporu tela a optimálne rozloženie tlaku. Tento matrac zodpovedá strednému stupňu tvrdosti a odporúča sa osobám s telesnou hmotnosťou do cca 80 kg. Praktické detaily Poťah s vlnitým prešívaním a na bočných stranách prešívaný do pásov má zips po celom obvode, a tak je možné ho rozdeliť, ľahko vyzliecť a môže sa vyprať v práčke. Vďaka štyrom praktickým úchytkám sa matrac dá jednoducho pretáčať a premiestňovať.
399,00 €
399,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2018  Matrace & posteľná bielizeň

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.