Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Inteligentná hračka pre psy

Inteligentná hračka pre psy

Svoju pochúťku si treba najskôr zaslúžiť a s touto hračkou to bude zábava. Odolná hracia doska má posuvné prvky, vďaka čomu sa z nej stane napínavá hra šikovnosti, ktorá môže podporovať kondíciu a inteligenciu psov. Hravé učenie Pochúťky ukryté v hre si môže nájsť pes sám alebo sa dá hračka využiť aj na trénovanie povelov hravou formou. Hračka je vhodná pre malé až stredne veľké psy.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Vianočná inšpirácia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.