Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2017
Inteligentná fľaša na pitie

Inteligentná fľaša na pitie

Túto fľašu môžete mať pri športe vždy so sebou ako poradcu v oblasti pitného režimu – spoľahlivo sa postará o dostatočný príjem tekutín. Inteligentná fľaša na pitie zisťuje Váš individuálny odporúčaný príjem tekutín a porovnáva ho so skutočným množstvom prijatých tekutín. Funkčná a jednoduchá Fľaša s ochranou proti vytekaniu sa jednoducho ovláda a hlava fľaše sa dá ľahko odňať. Má zobrazenie priemerného množstva prijatých tekutín a celkového množstva prijatých tekutín za deň.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.