Schließen

Inšpirované Stredomorím

Domáca južanská atmosféra

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Benvenuti!

Mediteránne stolové dekorácie a doplnky

 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
Citrón ako dekoračný trend

Citrón roztiahne ústa do úsmevu!

Takto sa dostane závan Bella Italia do Vášho domova: Veselé žlté potlače s citrónmi na utierkach a obrusoch, misky v tvare citróna alebo umelecký dekor na tanieroch a pohároch prinesú domov trocha juhu.
Tip: S krikľavožltým lisom na citróny vyčaríte vlastnoručne vylisovaný citrónový džús, ktorý sa skvelo hodí k letu! Bellissimo!

Pizza, Pasta, basta!

Riady a kuchynskí pomocníci

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.