Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2018
Inhalačná nádoba

Inhalačná nádoba

Aby ste mohli opäť voľne dýchať! Inhalovanie prispieva k zníženiu opuchu sliznice a zmierneniu zápalov. Táto nádoba na inhalovanie vodných pár s prísadami, ako sú napríklad éterické oleje, alebo bez nich slúži na prirodzenú liečbu ochorení horných dýchacích ciest. Pomocou otočného uzávera možno pripevniť nadstavec s maskou na ústa a nos. Inhalátor z kvalitného plastu sa dá pohodlne umývať v umývačke riadu.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2018  Zimný wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.