Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Hybridný kufor

Hybridný kufor

Ak sa rozhodnete použiť ako batožinu tento hybridný kufor, nemusíte si robiť starosti. Inteligentná kombinácia tvrdej škrupiny a textilu, ktorý možno utierať vlhkou handričkou, poskytuje optimálnu ochranu – a zároveň vysokú flexibilitu. Kufor sa dá pohodlne premiestňovať pomocou štyroch ľahko pohyblivých koliesok, ktoré sa otáčajú o 360°, a hore, na bočnej strane a dne má po jednom držadle. Až o 26 % viac objemu Kufor má jedno nakladané vrecko na zips, očká na voliteľný batožinový zámok a hlavný priestor sa uzatvára na dvojcestný zips. Plniť sa dá zhora a z bočnej strany a vo vnútornom priestore zaisťujú dobrú stabilitu a poriadok upevňovacie popruhy, deliaca stena na zips a jedno ďalšie vrecko na zips. A ak toho na cesty potrebujete trochu viac, kufor sa postará aj o to: Jeho objem možno zväčšiť o približne 26 %.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.