Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Hviezdna kuchyňa u Vás doma

Slavnostné varenie a stolovanie

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Trblietavo prestreté

Dekorácie pre prestretý stôl

 
Trendové farby

Zimná rozprávka v modrej a zlatej farbe

Zlaté hviezdy a stojany na sviečky, k tomu obrúsky a obrusy v tmavomodrej farbe: objavte trendové farby tohto decembra! Zaujmite počas vianočných dní a Silvestra Vaším slávnostne a lákavo prestretým stolom.
 
Žiaľ už vypredané
 
 
Žiaľ už vypredané
  
     
  
Žiaľ už vypredané
   
Žiaľ už vypredané
  
  
  
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • Hviezda s LED
19,99
Náhľad
TchiboCard cena*17,99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 

Perfektne upečené mäso

Hrnce na opekanie a dusenie

 
Weihnachtsbraten in einem Bräter

Tipy pre perfektne upečené mäso na Vianoce

  • Mäso vyberte z chladničky jednu až dve hodiny pred prípravou, aby dosiahlo izbovú teplotu.
  • Využite teplo, ktoré vznikne pri opekaní, a ihneď potom ho dajte do rúry na pečenie.
  • Doprajte mäsu čas a nenastavte teplotu v rúre príliš vysoko: najlepšie výsledky dosiahnete pri teplotách od 80 °C do 120 °C.

Pre ten najlepší pôžitok

Riad na varenie a kuchynskí pomocníci

Chuť na zákusok!

Doplnky k zákuskom a ku káve

Umenie mixovania

Všetko pre kokteilový bar

Zlatý klinec večere!

Naservírujte víno a syr s chuťou

Hviezdna kuchyňa ľahko

Elektrickí kuchynskí pomocníci

Steaková reštaurácia u Vás doma

Horúca žiara s teplotou 850 °C sa vo vysokoteplotnom grile MeatBoss za niekoľko minút postará o optimálnu tepelnú úpravu a magický chuťový zážitok, aký inak poznáte len zo steakovej reštaurácie.
Spoznajte MeatBoss
 

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.