Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Hrudný pás na meranie tepovej frekvencie s Bluetooth®

Hrudný pás na meranie tepovej frekvencie s Bluetooth®

Tento hrudný pás na meranie tepovej frekvencie s Bluetooth® meria tepovú frekvenciu (cca 30 – 250 bpm) bez kábla a vysiela zachytené signály v reálnom čase na smartfón s kompatibilnou tréningovou aplikáciou. Kompatibilný s mnohými fitnes aplikáciami Pás sa dodáva s bezplatnou fitnes aplikáciou pre prístroje Apple a Android, ktorá umožňuje cielený tréning a presné vyhodnocovanie. Je kompatibilný aj s mnohými ďalšími fitnes aplikáciami, napríklad Runtastic, Adidas MiCoach, RunKeeper, Endomondo, Runmeter. Vhodný pre mnohé prístroje Pás je vhodný pre iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s a iPhone 6, ako aj pre prístroje Android s Bluetooth 4.0 od verzie Android 4.3, ako napríklad Samsung Galaxy S3/S4/S5/S6, Galaxy Note 2/3 a HTC One/One mini. Môže sa využívať s Bluetooth® od verzie 4.0 – výrazne rýchlejšie spojenie pri nižšej spotrebe energie. Možnosť prispôsobenia podľa potreby Elastický hrudný pás má nastaviteľnú dĺžku: zhruba od 73 do 110 cm. Vďaka tomu optimálne sedí a výborne sa nosí. Vysielač chránený proti striekajúcej vode možno odňať a batériu vymeniť.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.