Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Hrniec z ušľachtilej ocele s medenou úpravou, cca 4 l

Hrniec z ušľachtilej ocele s medenou úpravou, cca 4 l

Povrchová úprava z medi nielen dobre vyzerá, ale pomáha aj tomu, aby sa teplo rovnomerne rozdelilo až po okraj. Tento hrniec má okrem toho viacvrstvové sendvičové dno, ktoré zabezpečuje optimálne udržiavanie tepla. Pokrievka je vyrobená z ušľachtilej ocele 18/10 leštenej do vysokého lesku. Premyslené kuchynské príslušenstvo Hrniec má praktickú stupnicu na vnútornej strane, ktorá uľahčuje presné meranie a okraj pre jednoduché vylievanie. Je vhodný na všetky typy sporákov. Rovnako ako pri všetkých pomôckach s meďou sa odporúča umývať hrniec ručne.
44,95 €
44,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Vianočná inšpirácia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.