Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Hrniec na pečenie zemiakov v rúre

Hrniec na pečenie zemiakov v rúre

Zemiaky sú bohaté na vitamíny C a B – z ktorých sa však pri varení mnoho stráca, aj vtedy, ak varíme zemiaky v šupke. V tomto hrnci sa zemiaky dusia bez tuku a vody celkom jednoducho v rúre – vitamíny a výživné látky tým zostávajú zachované. Z glazovanej hliny Do hrnca sa zmestí asi 1,5 kilogramu zemiakov a je zhotovený z glazovanej hliny. Má kónickú rukoväť, možno ho zakryť vrchnákom – a dá sa použiť aj na pečenie iných potravín, napr. gaštanov, zeleniny alebo jabĺk.
24,95 €
24,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky