Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Hriankovač Philips

Hriankovač Philips

Hriankovač, ktorý vyhovie všetkým chutiam: S ôsmimi stupňami zhnednutia od svetlého po tmavý, zabudovaným nadstavcom na dve pečivá alebo croissanty a funkciou ohrievania a rozmrazovania sa postará o rozmanitosť na raňajkovom stole. S funkciou vysokého vysunutia – ideálny na malé kúsky chleba Hriankovač s výkonom 850 wattov zaistí rýchle opečenie a rovnomerné zhnednutie hrianok a iných druhov chleba. V dvoch komorách možno opekať tenké i široké plátky, vyberateľná priehradka na omrvinky umožňuje jednoduché čistenie – a vďaka funkcii vysokého vysunutia sa dajú bez námahy opekať a vyberať aj malé kúsky chleba.

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.