Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2018
Hriankovač

Hriankovač

Tento hriankovač z kvalitnej ušľachtilej ocele opečie chlieb úplne podľa želania. Tento kuchynský prístroj má plynulo nastaviteľný stupeň zhnednutia a funkciu rozmrazovania a dopekania. Vďaka zabudovanému, vyklápaciemu nadstavcu na žemle sa dá pečivo aj ohrievať. Prístroj sa ľahko čistí vďaka vyberateľnej zásuvke na omrvinky. Na spodnej strane prístroja sa nachádza navíjanie kábla.
32,95 €
32,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.